Mesaje : 21
Data de înscriere : 04/09/2017
Regulament Empty
MesajSubiect: Regulament   Regulament EmptyMar Sept 05, 2017 8:39 am

1. In cazul neprezentarii la un meci,pe langa avertisment va pierde si meciul cu scorul de 3-0.In cazul neprezentarii ambilor jucatori,ei vor fi avertizati si penalizati cu 1 punct.

2. Programarea meciurilor se face inainte de a juca meciul si trebuie confirmata de ambii jucatori si trebuie sa contina data si ora disputarii meciului.

Level of Detail:Medium

4. In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intreupe in minutul 50 se va relua meciul si se va mai juca inca 40 de minute adica din minutul 0 pana in minutul 40.Insa daca se demonstreaza ca unul din ei a esit de buna voie,se va trece scorul din minutul respectiv si inca 3 goluri.

5. Este acceptata folosirea combinatie Q W sau Q A.

6. Este interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta !!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 !!